O firmie

Kim jesteśmy

Integral Technologies specjalizuje się w prowadzeniu autoryzowanych i autorskich szkoleń informatycznych, szkoleń z zarządzania projektami oraz świadczeniu usług związanych z dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm

Rozległa wiedza z wielu obszarów IT oraz kształcenia osób dorosłych, doświadczeni trenerzy, sprawdzona jakość – wybór naszych szkoleń to udana inwestycja w rozwój pracowników. Podpowiemy, jak dobrać szkolenia, dokonać ewaluacji wiedzy, ułożyć ścieżki rozwoju. Będziemy niezawodnym partnerem, który pomoże osiągnąć zamierzony cel.

Integral Technologies to solidna i doświadczona firma z ponad 15 letnim doświadczeniem, w tym czasie przeszkoliliśmy ponad 30 000 osób na ponad 5000 szkoleń. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń dla IT oraz pracowników nowoczesnego biura.

Świadczymy usługi związane z dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm. Obejmuje to doradztwo,wdrożenia systemów informatycznych oraz tworzenie aplikacji użytkowych. Wspieramy naszych Klientów w stosowaniu najnowszych technologii oraz uzyskaniu odpowiedniej wiedzy.

Pracujemy z doświadczonymi konsultantami i trenerami posiadających certyfikaty potwierdzające ich wysokie kompetencje i uprawniające do prowadzenia autoryzowanych szkoleń oraz doświadczenie praktyczne nabyte poprzez udział w wielu projektach wdrożeniowych oraz programistycznych.

Firma Integral Technologies powstała w 2002 roku. Od 2003 jesteśmy autoryzowanym centrum szkoleniowym Microsoft. Od 2004 roku posiadamy doświadczony zespół deweloperski, który tworzy dla naszych klientów dedykowane aplikacje biznesowe w technologii .NET.

Zaufało mam 30 tysięcy klientów — dołącz do nich.

NASZE

USŁUGI

Jak Pracujemy?

Pracujemy z entuzjazmem i zaangażowaniem, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, z zachowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk. Rozumiemy, że każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia i docenia partnerskie relacje.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu naszych usług są referencje zadowolonych Klientów i wieloletnia współpraca z firmą Microsoft.

Misja
Przekazywanie wiedzy i pomoc w rozwoju to nasza pasja.

Wizja
Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój, cenimy pracę zespołową, wzajemną uczciwość, szacunek dla Ludzi i Naszej Planety.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

System Jakości

Wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z wymogami międzynarodowej normy
ISO 9001:2015

Nasz

Zespół

Lidia Grzywacz, Prezes Zarządu

Monika Fleszar,  Wiceprezes Zarządu

Opiekunowie naszych Klientów

Alicja Kadej, Account Manager

Klaudia Pytkowska, Account Manager